2011. február 3., csütörtök

beteg?

Luca hétfő éjjelre belázasodott...Aztán kedden nyomott volt, szerdán jól, de a pocakja fajt... aztán hirtelen elmúlt.

Kilátottmarilyet?

(na jó, gyerek, meg én is láttam ilyet már. De akkor is...)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése