Vasárnap Zürichben Erikáék egy újabb csirkeremekét kóstolhattuk meg. A forróságra való tekintettel vittünk kismedencét, hogy Luca most vödör helyett abban mártózzon meg. A tüdőmet kiköptem, de azért pikk-pakk felfújtam, hogy ebéd után rögvest bele mászhasson a Kicsilány.
Mikor lehűlt már eléggé, vagyis inkább megunta, elmentünk valami nagyon fura helyre...
Egy Bruno Weber nevezetű fiatal (vagy 80 éves) ember állandó kiállítása, ami a kertjében található.
 |
| A lakóház |
 |
lámpa
|
 |
székecske
|
 |
a kert
|
 |
kerti székek
|
|
|
|
|
Hát az első amire gondoltam, hogy én itt aztán egy éjszaka alatt megőrülnék. De aztán leülepedett minden, letisztultak a látottak, és rájöttem itt nem kell egy egész éjszaka, hogy megbolonduljak :)
Viszont egyedi, ilyet még én nem láttam sehol... és a Kiscsajnak is nagyon bejött.
Még pár kép a kertből...
 |
útirány (személyes kedvenc) |
 |
| korlát |
 |
| bagoly kilátó |
 |
| még épül |
 |
| az étterem díszítése |
 |
| macskába épített kerti hűtőszekrény |
 |
| híd |
 |
| morcos csiga |
 |
| pad |
 |
| a vízköpő békák |
A lényeg hogy beteg!!!
(de látványos)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése