Egy óra az út szerintem! A GPS szerint 3 óra... na most akkor mi van? Aham, szóval nem ismeri Franciaországot. Mindegy, akkor ketten vagyunk, így nagy baj nem lehet :)
És valóban, hamar odaérünk,gond nélkül megtalálunk mindent, ez így túl könnyű, azt éreztem én is.
Ez a Francia város viszonylag nyitott, minden bizonnyal a történelmének köszönhetően, és elég sok mindent megtaláltunk Németül is kiírva.
De a vásár:
Nos ez már igazi, kapni mindent, meg még többet is, van színpad, amin nyekereg valami... szóval tényleg minden.
A házak díszítésével viszont kissé túllőttek a célon:
| Én kicsi pónim, karácsonyi kiadás... |
| (kitömött)medve menni Strasbourg... |
| Shrek 98547. rész |
Volt igazi klasszikus körhinta:
| ha nem lett volna súlyhatár a körhintán... |
| Luca klasszikusabbat választott. |
Meg Notre Dame, ahol Luca jól viselkedett és csöndben volt...
Gyújtottunk gyertyát is:
Luca-Anya, ezt miért csináljuk?
Anya-Ilyenkor azokra gondolunk akiket nagyon szerettünk, értük gyújtjuk a gyertyát.
Luca- Anya én téged szeretlek, érted gyújtok gyertyát!
Irány haza, GPS nélkül sötétben. De semmi gond északra megyünk, így az egyetlen autópályán Párizzsal ellentétes irányba, ez egyértelmű! Hát nem, Párizsnak arccal kellett volna, de ez 20 kilóméter és (oda-vissza) 2 baleset és torlódás után már nyilvánvaló lett.
Éjszaka azért hazaértünk...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése