| haaaapciiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! |
Lucával rengeteget úsztunk, amit hál` Istennek nagyon élvezett, még az "igazi" úszásba is belekóstolt (kezét lábát együtt mozgatva, haladt előre...ez már az, nem?), de azért a hápival nagyobb biztonságban érezte magát.
Rengeteg úszás mellett nyakunkba vettük az erdőt is, hátha eljutunk a kilátóhoz... az Ideglelés c. film idevágó jeleneteinek félidézését leszámítva, egész kellemes kis séta kerekedett, ami csak Lucának nem volt túl fárasztó.
Viszont a kilátóhoz végül nem jutottunk fel. Az utolsó pár méteren már csak pár tíz centiméter széles ösvényen egy izgága gyermekkel nehéz volt feljutni, így inkább hagytuk és sétáltunk másfele. Erdei kalandozásunk közben egyszer igen közeli kontaktusba kerültünk egy őzikével, aki viszont Kispötty örömsikolyát nem vette jó néven így magunkra hagyott minket.
Találtunk finom szamócát és persze egy hatalmas gilisztát is, amit Kiscsajjal jól végigtanulmányoztunk.
Aham... és téééényleg bőrizomtömlő? |
Köszönjük, az utolsónál Noémivel elolvadtunk. :)
VálaszTörlésÉs boldog születésnapot, így utólag is az apróságnak!